KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11132488

nr 1113 2488

Blandteknik

signerad, kvinna, motivet: 51x37

Utrop:

600 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 5 juni 2017
kl 20:38:18