KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11132488
nr 1113 2488
Blandteknik
signerad, kvinna, motivet: 51x37
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 5 juni 2017
kl 20:38:18
100 kr
300 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr